Kabbalah náramek s nerezovým lotosovým květem zlatý

Novinka
APC 0054

Kabbalah náramky se vyznačují červenou šňůrkou. Tyto náramky Vás mají chránit proti negativní energii. Tradice říká, že kabbalah náramky chrání proti uřknutí, nemocem nebo třeba chudobě.

Můžeme doručit do:
13.6.2023
199 Kč
Skladem (4 ks)

Kabbalah náramky se vyznačují červenou šňůrkou. Tyto náramky Vás mají chránit proti negativní energii. Tradice říká, že kabbalah náramky chrání proti uřknutí, nemocem nebo třeba chudobě. Tato tradice vznikla v Izraeli a má svůj postup k dodržení správného používání.

 

Jako první by Vám měl kabbalah náramek nasadit člověk, který Vás má opravdu rád. Vždy Vám tento náramek musí nasadit na levé zápěstí. Kabbalah náramek nesmíte sundávat a nosit ho do té doby než Vám sám neodpadne. Znamená to, že už je plný negativní energie.

 

Lotosový květ symbolizuje znovuzrození, život, krásu nebo čistotu duchovnosti. Představuje rozrůstající se rodinu, pevné manželství a šťastné potomstvo. Ikona lotosového květu je použiváme ve spoustě náboženství. Říká se, že když lotosový květ nosíte u sebe přitahujete si bohatství a větší příjem.

Kód Kód: NA-0239
Kategorie: Kabbalah náramky
Barva: Červená
Délka: 17-22 cm
Materiál: Polyester
Pohlaví: Unisex
Druh: Kabbalah
S krystalky: Ne
Šířka šňůrky: 1 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: